Вартість аудиторських послуг розраховується в залежності від того, скільки часу було витрачено аудиторами на виконання певного проекту.

Вартість години спеціаліста залежить від кваліфікації - вища кваліфікація, відповідно, оцінюється належним чином.

Для отримання знань та навичок спеціалісти вкладають свій час, енергію, інвестують значні ресурси та докладають цілеспрямованих зусиль на підтримку та підвищення певної кваліфікації. Отримавши консультацію такого спеціаліста, ви зберігаєте саме свій час. Тобто користуєтесь тим досвідом, який здобув аудитор. А це погодьтеся, коштує немало. 

Можна провести експеримент. Дослідити скільки часу може бути витрачено на пошуки відповіді на певне питання. Визначити вартість цих пошуків рішення проблеми самостійно помножуючи на вартість ВАШОГО часу. Можливо ви будете здивовані, що вартість самостійних пошуків набагато перевищує вартість консультації висококваліфікованого спеціаліста.

Крім того, аудиторські компанії зобов'язані розробити ефективну систему контролю якості всередині компанії, яка регулярно має підтверджуватись зовнішніми перевірками. Це означає, що діяльність всіх сертифікованих аудиторських компаній контролюється незалежним органом – Аудиторською Палатою України. І це дуже корисно для бізнесу! Тому, що отримуючи послугу таких компаній, ви можете бути впевнені у якості їхніх послуг. А також у кваліфікації аудиторів, які допомагають вашому бізнесу.

Розподіляйте свій час ефективно! Звертайтесь за послугами до кваліфікованих спеціалістів. Вони допоможуть Вам більше уваги приділити стратегічному розвитку бізнесу, а не на вивчання законодавства.


Зв'язатися з нами