Про нас

Філософія

Важливість аудиту на сьогоднішній день практично  не викликає сумнівів.  Сучасна бізнес-сфера постійно перебуває в середовищі недовіри і сумнівів, і потребує контролю корпоративного управління. Аудит, а також витрачені на нього кошти, швидко окупаються, оскільки він допомагає виявити слабкі місця, дозволяє виправляти і запобігати потенційним проблемам. За роки роботи, наші постійні клієнти розуміють ефективність аудиту для підтримки бізнесу. І кількість їх невпинно збільшується.

В усвідомленні накопиченого досвіду, сформувалася філософія нашої компанії, яка базується на трьох основних принципах:

  • професійна компетенція;
  • незалежність;
  • етика.

Дотримання цих принципів дозволило нашій компанії «ACCOUNT» зайняти фундаментальну позицію на ринку аудиторських послуг, і побудувати щирі та відкриті відносини з кожним клієнтом. Системність виконання завдань і надання інформації нашими співробітниками, зібрана в методологію, яка розроблена відповідно до міжнародних стандартів аудиту. Адже ми зацікавлені в тривалій та взаємовигідній співпраці і постійно працюємо над забезпеченням високого рівня якості наших послуг.

Команда

Керуючий партнер

Засновник, дорадчий партнер 

Директор з аудиту та надання впевненості

Директор з податків, аутсорсингу та аудиту

Бухгалтер

Старший аудитор

Старший аудитор


Наші досягнення

Кар`єра

У нас є вакансія на посаду асистент аудитора/бухгалтер. Детально про вимоги та умови читайте на сторінці нашого блогу

Ми також будемо раді бачити Ваше резюме навіть якщо на цей момент у нас немає вакансій згідно вашим перевагам і кваліфікаціям.

Надсилайте резюме за адресою: cv@account.ua

Бажаємо успіхів!