Ви коли-небуть намагались отримати відшкодування ПДВ? Якщо так, і вам вдалося його отримати на розрахунковий рахунок - Ви переможець. Якщо все обернулася не так весело, то ми вас вітаємо в Клубі неповернутого ПДВ.


Найцінніший ресурс нашого суспільства – це час. Чим більше часу Ви спрямовуєте на стратегічний розвиток, тим ефективніше розвивається ваш бізнес. Але час – це обмежений ресурс. Яким чином збільшити час на розвиток?


У зв’язку з впровадженням карантинного режиму більшість підприємств замислились про трансформацію своєї діяльності в он-лайн режим. Аутсорсинг бухгалтерської ланки бізнесу  – один із кроків такого переходу.


Четвертий тиждень триває карантин, або так звана – самоізоляція, коли свобода пересувань та навіть свобода вибору обмежується законодавчими вимогами.


Процес аудиту - це спільна відповідальність, як компанії, так і аудитора. Тому, що обидва працюють так би мовити “в парі”. Бо, якщо компанія не надає відомості, пояснення, підтверджуючі документи, розрахунки, аудиторам в повному обсязі - ми не зможемо дійти коректних висновків щодо фінансової звітності вашої компанії. 


1 2