Аудиторська фірма ACCOUNT Auditing & Consulting, заснова Людмилою Капустіною, існує на ринку аудиторських послуг вже 20 років. За цей час компанія перетворилася на потужну аудиторську фірму, яка надає якісні аудиторські перевірки та консультації. Який же він - секрет успіху?


У зв'язку із введенням карантину з 12 березня по 24 квітня, ми звертаємо Вашу увагу, що офіс ACCOUNT Audit&Legal працюватиме в обмеженному режимі.


У період після новорічних свят, з 8 по 10 січня, ми всією командою провели стратегічну сесію для оновлення нашої місії, візії та цінностей. 


Процес аудиту - це спільна відповідальність, як компанії, так і аудитора. Тому, що обидва працюють так би мовити “в парі”. Бо, якщо компанія не надає відомості, пояснення, підтверджуючі документи, розрахунки, аудиторам в повному обсязі - ми не зможемо дійти коректних висновків щодо фінансової звітності вашої компанії. 


З моменту набрання чинності Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»  баланс набув важливого значення для керівника суб’єкта господарювання. Розглянемо основні вимоги цього Закону та їх зв’язок з балансом.


1 2