Всією командою ми сформулювали наші цінності, які керують нами кожного дня. Вони допомагають нам в прийнятті рішень на всіх рівнях компанії та визначають нашу поведінку у повсякденному житті в цілому. Вони відображають наші переконання та створюють основу для високопродуктивної роботи.


Раніше ми вже писали про ці зміни. Але дуже багато питань, стосовно того, який вплив на платників податків це матиме, надихнули нас на цю статтю.


Наша команда є постійним учасником семінарів-дискусій, лекцій та майстер-класів з проблемних питань в аудиті, в тому числі, що проводяться Аудиторською палатою України.


 Цієї весни через світову пандемію в усіх бізнес-процесах України відбуваються певні негативні зміни. Карантинні заходи безпосередньо впливають на економіку, на роботу банків, аудиту, на якість виконання бухгалтерських послуг та розв’язання інших фінансових питань. 


Аудиторська фірма ACCOUNT Auditing & Consulting, заснова Людмилою Капустіною, існує на ринку аудиторських послуг вже 20 років. За цей час компанія перетворилася на потужну аудиторську фірму, яка надає якісні аудиторські перевірки та консультації. Який же він - секрет успіху?


1 2 3