Послуги

За період роботи нашої компанії, ми вивчили особливості ведення бізнесу в Україні та сформували три основних напрямки послуг для наших клієнтів: аудит, консалтинг та бухгалтерські послуги.


Аудит дозволяє власникам і керівникам отримати незалежну і професійну оцінку системи внутрішнього контролю компанії, стану бухгалтерського і податкового обліку,  вірного складання фінансової та податкової звітності. Для компаній, які публікують свою звітність, незалежний аудит є обов'язковою складовою підготовки фінансової звітності до випуску і підвищує рівень довіри до цієї звітності для зовнішніх користувачів. Своєчасне проведення аудиту є ефективним інструментом для запобігання фінансових втрат у вигляді штрафів, санкцій, відтоку грошових коштів.


Консалтинг спрямований першочергово на супровід Вашого бізнесу в операційних процесах і підвищення його ефективності. Звернувшись до нас, Ви отримуєте професійну підтримку в питаннях ведення бухгалтерського, податкового обліку, складання звітності, своєчасне запобігання появи податкових ризиків, з урахуванням постійно мінливого законодавства, фінансово-економічний аналіз підприємства, супровід податкових перевірок, правовий супровід, а при необхідності - допомога на стадії досудового і судового розгляду.

 

Аудит

На різних етапах діяльності компанії з'являється необхідність проведення різноманітних видів аудиту. Замовляючи аудит, наш клієнт отримує своєчасну перевірку та оцінку ефективності обліку, тестування системи внутрішнього контролю, правильності розрахунку відрахувань і виплат в бюджет і не бюджетні фонди, шляхи вирішення наявних проблем або ризиків. Ми вивчаємо поточний стан фінансової діяльності підприємства, оцінюємо ризики і пропонуємо рішення для їх запобігання і / або мінімізації.

Обов'язковий аудит необхідний для підприємств, які згідно з чинним законодавством зобов'язані  опублікувати або надати користувачам свою фінансову звітність (консолідовану фінансову звітність) разом з аудиторським звітом.

Податковий аудит проводиться задля того, щоб перевірити документацію підприємства на відповідність податковому законодавству. Він дозволяє вчасно виявити і усунути помилки в обліку і підготуватися до податкової перевірки.

Ініціативний аудит проводиться за рішенням засновників компанії,  ініціативи керівника, головного бухгалтера або інвесторів, при заміні головного бухгалтера або керівника компанії, при покупці частини акцій або перед прийняттям рішення про вкладення коштів.

Консалтинг

Наші фахівці проведуть аналіз податкового обліку та нададуть свої рекомендації, спираючись на чинне законодавство. Розроблять для вас якісне рішення щодо зниження податкових витрат і формування позитивної репутації в податкову службу. Послуга податкового консалтингу буде корисна вашій  компанії, якщо ви бажаєте розібратися в законодавстві і перевірити себе, а також вивільнити фінанси на розвиток власного бізнесу.

Ми готові запропонувати супутні послуги юридичного характеру. Процедура оцінки активів підприємства (нерухомості, землі, вкладів та інше) реалістично зобразить інтереси при здійсненні операцій купівлі-продажу, складанні бухгалтерської звітності, проведення реструктуризації. Як результат - ми надамо чітку рекомендовану для проведення операцій.

Бухгалтерський облік

Аутсорсінг бухгалтерського обліку передбачає зміну бізнес-процесів підприємства та передачу функцій ведення бухгалтерського обліку сторонньої компанії. Це європейська практика, яка, якщо порівнювати з вмістом власного відділу, дозволяє скоротити витрати на покупку програмного забезпечення, організації робочого простору, закупівлю спеціальної літератури. На відміну від залучення просто позаштатного співробітника, ми укладаємо договір з деталізованим описом обслуговування і включаємось в роботу в якості функціонального підрозділу професіоналів.

Фахівці нашої компанії накопичують досвід, ведучи підприємства різної форми власності та напрямків діяльності, що сприяє безперервному підвищенню їх кваліфікації, і тому їх компетентність не викликає сумнівів замовників.