Наприклад, що Ви думаєте про податкову службу та податкових інспекторів? Зазвичай у людей дуже негативне ставлення, хоча багато хто ніколи не мав проблем у спілкуванні з ними. Таке ставлення формується не особистим відношенням, а загально прийнятими суспільними стереотипами.

Але реальність в тому, що працівники цієї сфери роблять багато корисного для суспільства нашої країни. У чому реальна користь:

  • Податкова служба – це невід’ємна частина розвинутого суспільства.
  • Вони не мають ціль відібрати в підприємців все те, що зароблено. Вони слідкують за наповненням бюджету задля фінансування соціальних проектів, навчання, охорони здоров’я, благоустрою загальних місць користування.
  • Інспектори, та служба підтримки можуть ретельно пояснити практичне застосування деяких норм законів, або відповісти на питання, що робити у певних обставинах.
  • Ми неодноразово були свідками того, що люди отримували гроші із бюджету для корисних цікавих проектів, чи отримували повернення по факту подвійного оподаткування. Країна допомагає тим, хто прагне розвитку. Тобто розподіл фінансів бюджету існує в реальності.
  • Це дуже складна робота. Яка потребує багато знань, зусиль, старанності. Помітний значний розвиток в податковій сфері: втілення проектів автоматизації, удосконалення та багато іншої користі.

Ми із вдячністю та повагою ставимося до праці співробітників податкової служби. Та будуємо з ними саме такі відносини, які би приносили користь ВСІМ навколо.


Зв'язатися з нами