Наші цінності створюють взаємодію у команді, налагоджують роботу з клієнтами, та гармонізують відносини із суспільством в цілому для досягнення спільних бізнес-цілей. Вони пов’язані із нашою історією та відіграють найголовнішу роль у досягненні довгострокового успіху. Це важливий фундамент на якому будується вся наша робота.

Всією командою ми сформулювали наші цінності, які керують нами кожного дня. Вони допомагають нам в прийнятті рішень на всіх рівнях компанії та визначають нашу поведінку у повсякденному житті в цілому. Вони відображають наші переконання та створюють основу для високопродуктивної роботи.

Всі цінності ми поділяємо на дві категорії. До першої ми відносимо ті, які мають бути обов’язково у всіх аудиторів, майже як гігієна у житті людини. Без цих принципів аудитором буди майже не можливо:

1.    ВИСОКА ЯКІСТЬ ПОСЛУГ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

 • Ми старанно працюємо для забезпечення наших клієнтів аудиторськими послугами високого рівня якості. Якість наших послуг кожного року підтверджується перевіркою Аудиторської Палати України. Для забезпечення високого рівня якості ми щільно слідкуємо за всіма складниками якісних послуг аудиту, дотримуємся стандартів етики аудиторів та певних стандартів нашої роботи.
 • Відстежуємо всі зміни законодавства та професійних стандартів. Своєчасно інформуємо наших клієнтів. Відслідковуємо всі ноу-хау та удосконалення у системі обліку. Допомагаємо втілити їх в життя на практиці. Це дозволяє нам були компетентними та професійними у своїй діяльності.
 • Ми маємо всі умови щоб висловлювати свою незалежну думку, тому що ретельно виконуємо всі процедури та слідкуємо за тим, щоб наша позиція як аудиторів була дійсно незалежною.

2.    ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ДОВІРИ ТА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 • Ми розуміємо, що в ході виконання нашої роботи клієнти довіряють нам доступ до конфіденційної інформації. Ми забезпечуємо надійний рівень зберігання та обробки цієї інформації задля того, щоб клієнти і надалі могли нам довіряти.
 • Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів. Крім того, аудитори – беруть на себе колосальну відповідальність, задля існування довіри до них як до незалежних професіоналів суспільства в цілому.
 • Дотримання нами принципів чесності та об’єктивності дозволяють бути відвертими та не втратити до нас довіру, як до аудиторів.
 • Дотримання конфіденційності – це для нас не тільки виконання вимог закону, а й найважливіший крок в комунікації із нашими клієнтами, потенційними клієнтами, та навіть життєвий принцип, який має бути присутній в кожного, хто стає частиною нашої команди.

Перша категорія цінностей вимагає клопіткої праці по засвоєнню складного об’єму професійної інформації та багаторічний досвід. Складні речі бухгалтерського обліку робити простими та зрозумілими для наших клієнтів – це наша головна користь, завдяки чому клієнти обирають саме нас. 

 

1.    ПОЗИТИВНА КОМАНДА ТА СІМЕЙНИЙ ДУХ

 • Сімейні цінності – наш найголовніший принцип, тому що ми є представниками саме сімейного бізнесу. Ми все робимо, як в добрій сім’ї – довіряємо, підтримуємо, пояснюємо, направляємо та робимо все задля спільного кращого результату. А також, до нашої команди легко приєднуються цілими сім’ями.
 • Працюючи над проектами ми сприймаємо труднощі наших клієнтів як свої власні. Ми не перевіряємо помилки, щоб покарати. Навпаки, допомагаємо запобігти зайвих проблем. Сімейний дух нашої компанії дозволяє бути з клієнтом в одному човні та працювати разом задля кращого результату.
 • Ми багато працюємо, щоб добре розуміти проблеми бізнесу наших клієнтів. Ми уважно слухаєм, та дійсно чуємо потреби, побажання та поставлені задачі.
 • Ми точно впевнені що командна праця дозволяє досягти ефекту синергії, тобто коли реальністю стає вираз 1+1=11, замість загально прийнятого класичною математикою 1+1=2.
 • Ми допомагаємо бізнесам наших клієнтів стати більш системними, прозорими та привабливими для інвесторів.
 • Ми ретельно підбираємо таланти, які будуть працювати у нашій команді та над нашими проектами. Саме таланти, бо ми щиро віримо, що в кожному члені нашої команди є неймовірний хист, та ми докладаємо зусиль, щоб він розвивався на благо людині, нашим клієнтам та нашому бізнесу в цілому.  

2.    ПРОСТО ПРО СКЛАДНІ РЕЧІ

 • Наш бізнес складається в тому, що ми маємо справу із непростою та делікатною інформацією. Кожен наш клієнт має свою унікальність та свій спосіб ведення справ та досягнення очікуваних результатів. Наша задача заринутись в ці процеси та знайти правильні та прості слова для того, щоб донести точну інформацію до керівництва та власників.
 • Ми відкриті для будь-яких комунікацій та з повагою ставимось до потреб наших клієнтів. Ми цінуємо думку кожного та завжди знайдемо рішення, яке буде вигідним для кожної сторони.
 • Ми працюємо не для того, щоб виявляти помилки, а задля того, щоб їх попередити.
 • Наш виклик при спілкуванні з клієнтами, зробити будь-яку складну інформацію про облік, податки та законодавство – простою для сприйняття не лише фахівцями в цих напрямках, а й підприємцями та керівниками, задача яких стоять у досягненні висот у своєму напрямку. Адже ми добре знаємо, що весь бізнес має працювати як один добре налагоджений механізм, тож ми робимо все залежне від нас, щоб бухгалтерія, фінанси та юридичні питання не становили ризиків для основного напрямку діяльності компанії.

3.    ЧАС – ЦЕ НАЙЦІННІШИЙ РЕСУРС ЛЮДСТВА

 • Бери перепочинок, коли це потрібно. Ми готові нашим клієнтам дати час для того, щоб сформулювати завдання, відпочити, або для того щоб вислухати. Саме це дає нам змогу будувати гармонічний простір та міняти світ на краще.
 • Ми розуміємо що гарно сплановане використання часу – це запорука розвитку та успіху. Ми цінуємо свій час так само, як і час наших клієнтів. Тому всі наші дії спрямовані на раціональне планування всієї нашої роботи.
 • Ми завжди дотримуємося наших обіцянок, або попереджаємо про вимушену затримку заздалегідь. Виконуємо всі ймовірні процедури для збереження часу наших клієнтів. Пропонуємо тільки ті рішення, які будуть оптимальними та дозволять нашім клієнтам підвищити ефективність свого бізнесу.
 • Ми сповнені рішучості й готові діяти.

Для нас важливі гармонія та успіх в собі та в наших клієнтів та партнерів, тому ми дотримуємось наших цінностей та завжди працюємо над вдосконаленням.

 


Зв'язатися з нами