Олена почала працювати з нами з початку цього року й гармонійно вписалась в нашу команду, та наразі виконує роботу асистента аудитора.

Вона й раніше працювала бухгалтером, але в її кар’єрі була перерва з причини декретної відпустки. Тому вона ще пам’ятає той аудиторський суржик, на якому звірити первинні документи з реєстром означає КРИЖИТИ. Вона була дуже здивована, що сьогодні ця невигадлива процедура має зовсім іншу назву – МАПИТИ від англійського mapping.

В Олени дуже амбіційні плани стосовно аудиторської кар’єри. Як справжній асистент Аудитора вона мріє скласти всі екзамени в Аудиторську Палату, отримати сертифікат та почесне звання Аудитора. Ми впевнені, з її наполегливістю в неї все вийде!

Олена дуже любить подорожувати зі своїм чоловіком та сином, відвідувати нові та дивні місця. Доречи, її чоловік – Дмитро Сагін теж аудитор, про якого ми писали раніше. Вони працюють разом. Ця дружня пара вдало руйнують громадську уяву про те, що спільна праця подружжя неможлива й веде до краху сім’ї.

Оленка захоплюється вишиванням хрестиком, а ще вона дуже любить куховарити, та частенько пригощає всіх нас домашніми смаколиками. Тим самим вона вдало підіймає настрій всієї команди.


Зв'язатися з нами