Ольга Лук’янчук - директор з аудиту та надання впевненості.


Ольга — фахівець у сфері обліку та оподаткування, має економічну та юридичну вищі освіти. В 2018 році отримала сертифікат аудитора.

Має досвід роботи головним бухгалтером більш ніж 15 років у різних сферах бізнесу, серед яких будівництво, проектна справа, девелоперська діяльність, різні види професійних послуг, оптова та роздрібна торгівля, сільське господарство та інше. З 2017 року активно бере участь у проведенні аудитів компаній в різних галузях господарської діяльності. Різноманітний практичний досвід дозволяє Ользі якісно надавати послуги з аутсорсингу та консультації з обліку та оподаткування.


Професійні сертифікати:

·        Сертифікат аудитора України.


Досвід перевірок у сферах діяльності:

·        Виробництво;

·        Сільське господарство;

·        Органічне сільське господарство;

·        Транспортно-експедиторська діяльність;

·        Девелоперська діяльність, будівництво;

·        Надання в оренду власних та орендованих приміщень;

·        Неприбуткові організації;

·        Маркетингові та дослідні послуги;

·        Проекти, фінансовані урядами та організаціями інших країн.

Ольга щиро шанує традиційні сімейні цінності. Зі своїм чоловіком і маленьким синочком вона намагається проводити якомога більше часу. Ольга легко знаходить спільну мову як з клієнтами, так і з колегами, завдяки чому має репутацію душі компанії. Одна з заповідних мрій Ольги — відвідати резиденцію Королеви в Великобританії. Щоб здійснити цю мрію у найближчий час, вона активно вивчає англійську мову.


Зв'язатися з нами