Річ у тому, що деякі великі підприємства, заводи або фабрики, які працюють цілодобово, проводять свою річну інвентаризацію саме 31 грудня. Як ми вже писали, присутність аудиторів, як незалежних експертів на інвентаризації – важлива аудиторська процедура. Для отримання позитивного висновку – це обов’язково.

Зазвичай, на такі процедури ми відправляємось усією командою що працює на проекті, щоб швидше встигнути закінчити підрахунки та зустріти новий рік у сімейному колі. Ми проводжаємо старий рік десь в цехах або на складах великих підприємств, та відчуваємо свою причетність до великого важливого процесу.

Ми сімейна компанія. Для нас дуже важливо зустрічати новий рік у сімейному затишку. Але екстремальність нашої професії вимагає від нас такої віддачі, що ми повертаємося додому майте в останні хвилини старого року. Це виглядає, як челендж, як цікава пригода.

Інвентаризація – це дуже виснажливий процес. Але в нас завжди залишаються теплі спогади. Тому що після важкої праці, ми святкуємо новий рік у родинному колі.

Бажаємо Вам напередодні Нового року залишатися в доброму гуморі та з оптимізмом у думках, незалежно від того де Ви плануєте зустріти Новий рік. Тому, що місце зустрічі – це не головне, найважливіші Ваші відчуття!


Зв'язатися з нами