У період після новорічних свят, з 8 по 10 січня, ми всією командою провели стратегічну сесію для оновлення нашої місії, візії та цінностей.

Ми є представниками сімейного бізнесу, який започаткувала Людмила Капустина ще в 2000 році, та в якому на сьогоднішній день працює і Юлія - аудитор, вже в другому поколінні.

В нашій команді ми навіть дискутували, чи варто зараз комунікувати, що ми є сімейний бізнес та як кожен із нас сприймає цей факт. Думки були, що сімейний бізнес - це коли в бізнесі приймають участь лише члені сім'ї, тому, якщо команда складається вже із багатьох професіоналів, як у нас, то сімейність, наче, вже не є основним важелем нашого бізнесу.

Для того, щоб знайти спільне бачення, ми провели стратегічну сесію, та в процесі зробили неочікуване відкриття - сімейний бізнес для нас - не лише у складі членів сім'ї, а, в основному - у ставленні один до одного, атмосфері, яку ми створюємо між собою, та у тому настрої та цінностях, які ми продукуємо назовні - до наших партнерів, колег, клієнтів та навколишнього світу.

Таких цінностей в нас багато та спочатку було непросто висловити їх у формі слів або речень, які б належним чином передавали те значення, яке ми в них вкладаємо. Та, нам також дуже важливо було найти саме спільні цінності, які розділяє вся команда, та які допомагають нам отримувати задоволення в наших життєвих процесах.

Тому, для нас важливо:

  • Створювати позитивну команду та сімейний дух
  • Бути єдиним цілим та проявляти ентузиазм
  • Створювати та отримувати WOW ефект від усього, що ми робимо
  • Спрощувати: говорити просто про складне
  • Веселитись та мати сміливість бути різними
  • Робити перепочинок коли це необхідно

А що важливе для Вас?Зв'язатися з нами