Ми точно знаємо, що запорука успіху полягає в тому, щоб допомагати стати успішними іншим. Тому наш бізнес побудований на тому, щоб реалізувати таку можливість Не тільки для наших клієнтів, партнерів, постачальників, нашої команди, але також і для тих, хто, можливо, навіть не вірить в існування великих можливостей.

Для цього, ми присвячуємо від 1% до 10% від кожного нашого договору і проекту нашим соціальним і благодійним цілям.

Наші соціальні цілі полягають в тому, щоб: створити стабільні умови для розвитку стартапів і підприємців; допомогти малому бізнесу підвищити якість своєї фінансової інформації та стати більш привабливими для інвесторів, покупців та інших сторін; поліпшити інвестиційний клімат в Україні.

Для досягнення цих цілей ми надаємо спеціальні умови співпраці саме для представників малого та мікро бізнесу, стартапів, неприбуткових організацій.

Наші благодійні цілі полягають в тому, щоб піклуватися про тих, хто в цьому має потребу.

З одного боку, ми щиро вважаємо, що робити добро потрібно з відкритим серцем і душею. А зайва публічність може надати таким діям "гіркий" присмак. Але з іншого, ми думаємо, що говорити про це варто просто тому, що, можливо, читаючи ці слова Ви також подумаєте про те, що хтось також потребує Вашої допомоги і надихнути зробити такий же крок, як і ми.


Зв'язатися з нами