Ви коли-небуть намагались отримати відшкодування ПДВ? Якщо так, і вам вдалося його отримати на розрахунковий рахунок - Ви переможець. Якщо все обернулася не так весело, то ми вас вітаємо в Клубі неповернутого ПДВ.

Наш клієнт, з яким ми вже працюємо понад 3 роки, звернувся до податкової з питання відшкодування ПДВ. Реакція контролюючих органів здивувала всіх нас.

Якщо компанія має податковий кредит та бажає повернути кошти на свій розрахунковий рахунок, потрібно подати декларацію з податку на додану вартість з відповідно заповненими додатками 3 та 4. Протягом 30 днів контролюючі органи мають:

- Провести камеральну перевірку АБО
- Призначити позапланову виїзну перевірку.

Перший варіант найприємніший: ви лише отримаєте відшкодування. Другий варіант не такий легкий. Будь - яка перевірка є стресом.


Саме із останнім варіантом - перевіркою зіткнувся наш клієнт.

Ера Інтернету і загального доступу до інформації приводить до того, що будь хто може використати інформацію про ваше підприємство в несподіваному напрямку.

Справа в тому, що інспектор за допомогою Інтернету дізналася про те, що Компанія була в пошуках нового співробітника. Про це свідчила знайдена (архівна!) вакансія від імені нашого клієнта на сайті work.ua. Але працівника згідно тої вакансії, оформленого в штаті не було.

Податковий інспектор запропонувала відмовитись від відшкодування ПДВ добровільно, бо в іншому випадку вони мають намір перевірити чи немає порушень в працевлаштуванні всіх співробітників компанії.

Ця цікава історія була вирішена позитивно для нашого клієнта. Тому що ми маємо багатий досвід у спілкуванні із податковими інспекторами, та допомогли у пошуках аргументів для розмови з податківцями.

Але ми би хотіли закликати буди уважними у разі, коли ви звертаєтесь до будь-яких офіційних органів. Перевірте, яка інформація розміщена у загальнодоступних мережах. Вона може буди використана проти вашої компанії.

Якщо у Вас є питання стосовно відшкодування ПДВ, ми радо допоможемо у вирішенні цього питання, допоможемо вдало підготуватися та пройти всі ймовірні перевірки.

Бажаємо вам вдалого відшкодування та легкого спілкування із податковими інспекторами!


Зв'язатися з нами