Вакцинацію проти COVID-19 можна організувати для компаній, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися. Їх щеплюють вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Про це інформує МОЗ.

Організовані колективи вакцинують у кожному регіоні України в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр Міністерства охорони здоров'я. Цей процес відбуватиметься поступово та залежатиме від кількості мобільних бригад з імунізації. Для вакцинації потрібно залишити заявку на виїзд мобільної бригади для щеплення співробітників компанії за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. Організовані колективи мають призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації. Ця людина складає поіменні списки охочих щепитися працівників. Таких людей має бути не менше ніж 50. Коли підійде час щеплення колективу, регіональний координатор з вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.

До приїзду мобільної бригади керівництво колективу має забезпечити необхідні умови. Так, приміщення для вакцинації повинно відповідати наступному:

✔️ заздалегідь підготовлене, гігієнічно чисте, добре освітлене;

✔️ відокремлене від будь-яких виробничих площ або відкритих просторів з робочими місцями;

✔️ має вентиляцію для постачання свіжого повітря (припливна вентиляція, вікно тощо);

✔️ має достатню площу для комфортної роботи мобільної бригади з вакцинації у складі щонайменше 3 осіб;

✔️ обладнане кушеткою для пацієнтів, стільцями та столиками для роботи мобільної бригади;

✔️ має столик, що може вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін'єкційні матеріали та коробку для безпечної утилізації шприців;

✔️ має доступ до місця для гігієни рук (доступ до рукомийника), диспенсер зі спиртовмісним антисептиком, та дезінфектант для обробки столика, де розгортається місце підготовки вакцини для щеплення;

✔️ має доступ до інтернету (WiFi).

Також потрібне приміщення для медичного спостереження після щеплень протягом 30 хв, яке може вмістити 5-10 осіб. Не забудьте і про засоби індивідуального захисту - маски, які закриватимуть рот та ніс (по 1 шт. на кожного працівника на кожні 2 години).

Станом на 21 червня 2021 року вже зареєстровано 1 447 заявок на вакцинацію колективів, загалом на 216 893 особи.

Вважаємо, що можливо організуватися на вакцинацію декількома компаніями, якщо ви "невеликі".


Зв'язатися з нами