Саморозвиток є запорукою успіху, тому він має бути невід'ємною частниною життя кожної людини. Усі члени команди ACCOUNT Auditing and Consulting постійно займаються підвищенням своїх професійних навичок та вмінь, адже турбуються про якість послуг, наданих своїм клієнтам.

Наша команда є постійним учасником семінарів-дискусій, лекцій та майстер-класів з проблемних питань в аудиті, в тому числі, що проводяться Аудиторською палатою України.

Так, наш аудитор Ольга Лукьянчук відвідала курс із підвищення кваліфікації працівників суб'єктів первинного фінансового моніторингу. Знання, отримані на курсі, надають нам змогу налагодити ефективну систему внутрішнього контролю для виявлення порушень у сфері фінансової діяльності.

Так, відповідно до Закону України «Про фінансовий моніторинг», що набрав чинності 28 квітня 2020 року, фінансовому моніторингу підлягають фінансові операції понад 400 тис. грн., в тому числі з публічними діячами, або ж фінансові операції, пов'язані з переказом грошових коштів закордон (особлива увага звертається на операції з відправлення коштів до офшорних зон) та інші фінансові операції, пов'язанні з внесенням або переказом готівки.

Суб'єктами фінансового моніторингу можуть бути:

  • Банки, страхові компанії, ломбарди
  • Товарні, фондові та інші біржі
  • Оператори поштового звязку
  • Суб'єкти господарювання, які проводять лотереї або провадять діяльність у сфері азартних ігор
  • Нотаріуси, адвокати, аудитори та аудиторські фірми.

Якщо у Вас виникають питання щодо того, чи ваші операції є об'єктом фінансового моніторингу та які це може спричинити ризики, будь ласка, зверніться до нас. Ми з радістю Вас проконсультуємо!

Email: info@account.ua
Сайт: http://www.account.ua/


Зв'язатися з нами